Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Ultra Auto Empty Station

Kód: XMI-RVM-2ULTRA-AESTAT
2 ROKY ZÁRUKA I PRO PODNIKATELE
Neohodnoceno
Značka: Xiaomi ECO
1 931 Kč 1 595,87 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Pro ještě efektivnější využití vašeho robotického vysavače s mopem MI 2 Ultra můžete zvážit doplnění o automatickou vyprazdňovací stanici, která vám usnadní úklid. Tato dokovací stanice nejenže nabíjí váš vysavač, ale také obsahuje čtyřlitrovou prachovou nádobu, která dokáže vysát prach z vysavače během pouhých 10 sekund. Systém pracuje ve dvou drahách, což minimalizuje riziko ucpání. Stanice je lehká, vysoká a snadno přenosná, a je vybavena jednoduchým tlačítkem pro snadné vyprázdnění. Tímto způsobem můžete snadno a rychle udržovat vaše zařízení v čistotě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Klíčové vlastnosti:

  • vyprázdnění nádoby na prach za 10 sekund 
  • odsávací výkon 16500pa
  • monitorování tlaku vzduchového potrubí
  • ovládání jedním tlačítkem
  • 4l sáček na prach

Prachová nádoba vyprázdněná za 10 vteřin
Pro dosažení co nejefektivnějšího úklidu stanice vyprazdňuje prachovou nádobu vysavače ve dvou drahách pomocí proudu vzduchu o síle 16 500 pascalů. Tento mechanizmus zajistí plynulý provoz přístroje a nepřetržitý úklid, což znamená, že se nemusíte bát, že by úklid byl přerušen či zpomalován.

Obsahuje prachový sáček o obsahu čtyři litry
V porovnání s klasickou prachovou nádobou ve vysavači je automatická stanice téměř desetkrát větší. To znamená, že do ní vejde mnohem více nečistot, což zlepšuje její účinnost a snižuje potřebu častého vyprazdňování. Navíc je stanice lehká a snadno přenosná, což usnadňuje její manipulaci a čištění.

Stiskem jednoho tlačítka
Na vyprazdňovací stanici naleznete jediné tlačítko, které vám zajistí pohodlný úklid a vyprázdnění prachové nádoby. Tímto jednoduchým gestem můžete snadno udržovat stanici a vaši vysavač v optimálním stavu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: