Xiaomi Mi Smart Air Purifier 4 PRO (Damaged Box)

Kód: DMB-X-SAPUR-4PRO-EU
2 ROKY ZÁRUKA I PRO PODNIKATELE
Neohodnoceno
Značka: Xiaomi
4 476 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
29.2.2024
Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro představuje elegantní a výkonný elektronický čistič vzduchu, jehož design je vhodný do každé místnosti, včetně kanceláří. Je navržen pro prostory o rozloze až 60 m², což z něj činí ideální volbu pro byty i rodinné domy. Tato čistička vzduchu zajistí, že můžete dýchat vzduch zcela bez alergenů, prachových virů, pylů, plísní a roztočů, což je obzvláště výhodné pro alergiky. Během jedné hodiny dokáže přefiltrovat až 500 m³ vzduchu, což představuje 8330 litrů čistého vzduchu za minutu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Klíčové vlastnosti:

  • 8330 litrů filtrovaného vzduchu za minutu
  • vhodné pro čištění místností do 60 m2
  • 99% účinnost proti viru H1N1
  • účinnost filtru až 270 dní
  • Obrazovka OLED
  • WiFi připojení

Chytrá čistička vzduchu 4 Pro
Čistý vzduch je zajištěn válcovým HEPA filtrem, který zachytí až 99,97 % všech nečistot a škodlivých látek ve vzduchu a absorbuje i pachy a kouř. Na přední straně se nachází dotykový displej OLED, který zobrazuje vše důležité, včetně aktuální kvality vzduchu v místnosti. Přístroj pracuje s maximální hlučností 64 dB, což ho činí krásně tichým a vhodným i pro noční provoz. Čistička vzduchu Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro má také ionizaci vzduchu a duální senzor PM2,5/PM10, který zachytává velké i malé nečistoty.

True HEPA filtr, třívrstvá filtrace
Trojvrstvý 360° válcový filtr nasává vzduch ze všech směrů, což je mnohem účinnější než u běžných přístrojů. Třívrstvá struktura HEPA filtru od japonského výrobce Toray zachytí nejméně 99,97 % pevných částic o velikosti 0,3 μm a větší, zatímco filtrační složka s aktivním uhlím odstraní formaldehyd, nepříjemné pachy a další zdraví škodlivé látky. Výměna filtru je velmi jednoduchá, a aplikace vás upozorní, když je potřeba.

4 barvy indikátoru na displeji
Na dotykovém displeji OLED se nachází zelený, žlutý, oranžový a červený indikátor, který automaticky mění barvu podle koncentrace PM2,5/PM10.

Oblast použití až 60 m²
Oblast použití čističky vzduchu Xiaomi Mi Air Purifier Pro je až 60 m², což zajišťuje ochranu vzduchu ve velkých místnostech.

Čistotu vzduchu máte plně pod kontrolou
Sledujte kvalitu vzduchu na první pohled a ovládejte čističku vzduchu pomocí chytrého telefonu. Aplikace Mi Home vám umožňuje vypínat, zapínat nebo přepínat režimy, vytvářet časovače nebo sledovat kvalitu vzduchu kdykoliv.

Skvělý výkon
Optimalizovaný tlakový systém čističky vzduchu Mi Air Purifier vyčistí během hodiny až 500 m³/h vzduchu. Oproti čističce vzduchu Xiaomi Mi Air Purifier 2 nabízí efektivnější provoz vhodný do místností o maximální ploše 60 m².

Nový aerodynamický systém
Vnitřní jádro se skládá z lopatek ventilátoru a kanálků optimalizovaných pro maximální tlak vzduchu, což činí čističku vzduchu Xiaomi Mi Air Purifier 4 Pro účinnější při adsorpci pevných částic i samotného vzduchu.

Snadno čistitelná odnímatelná horní mřížka
Horní mřížka je přišroubovaná pro ochranu nejmenších a její odšroubováním získáte snadný přístup k ventilátorovým lopatkám a vzduchovým kanálům, čímž zabráníte sekundárnímu znečištění.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: