Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop P Black (USED)

Kód: USD-VC-XMI-RVAC-MOPP-BLK
Neohodnoceno
Značka: Xiaomi
5 912 Kč
Skladem
Domácí pomocník od firmy Xiaomi má výkonný motor, vysoký sací výkon, tři režimy úklidu a dvanáct citlivých senzorů. Díky tomu zvládne uklidit celou vaši domácnost do posledního smítka. V balení najdete velkou prachovou nádobu i speciální vodní nádrž pro kombinovaný úklid. Chytrá technologie také rozpozná povrch, který právě uklízí a přizpůsobí se mu. S aplikací Mi Home můžete dát vysavači přesné instrukce k úklidu a spustíte ho i na dálku, nebo mu nastavíte konkrétní čas, kdy se má pustit do práce. Pokud dojde k přerušení úklidu kvůli vybití, přístroj si zapamatuje, kde skončil a sám dojede k nabíjecí stanici.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výkonný
V robotickém vysavači od Xiaomi je ukrytý vysoce kvalitní bezkartáčový motor s neuvěřitelným sacím výkonem 2 100 Pa. Demontáž přístroje je snadná, stejně tak jako případná výměna dílů. Používání vysavače je uživatelky příjemné a maximálně intuitivní.

Tři režimy úklidu
V nastavení si můžete navolit jeden ze tří režimů - vysávání, vytírání nebo vysávání a vytírání zároveň. Kombinovaný úklid je možný díky speciální vodní nádrži, kterou najdete v balení. Na prach je připravena 550ml nádoba a k vysavači si můžete dokoupit i 550 ml velkou vodní nádrž.

Přesný
Robotický vysavač je vybaven laserovým navigačním systémem s dokonale kalibrovaným algoritmem, který je ještě přesnější, rychlejší a s dosahem až 8 metrů. Frekvence snímání je 6×360° za sekundu a rychlost vzorkování 2016× za sekundu. Celková odchylka je méně než 2 %.

Rozpozná povrch
Vodní nádrž je ovládána elektronicky tak, aby pracovala co nejefektivněji. Umí dávkovat vodu třemi různými způsoby podle toho, jaký povrch momentálně čistí. Čerpadlo vydrží déle bez rizika zanesení a chytrý snímač rozpozná, kdy je zařízení v pohybu a kdy je potřeba vypouštět vodu.

Špičkový procesor
Čtyřjádrový procesor Cortex-A1 s podporou dvoujádrové jednotky pro zpracování snímků pracuje rychle se získanými informacemi. Algoritmus SLAM zase pohotově mapuje prostředí, aby si umělá inteligence mohla naplánovat optimální trasu úklidu.

Aplikace Mi Home
Práci vysavače lze sledovat a korigovat přes mobilní aplikaci Mi Home. Svého pomocníka můžete ovládat na dálku, vybrat konkrétní místo nebo zónu, kde se má pohybovat nebo si naplánovat úklid na konkrétní čas, který vám vyhovuje.

Uklidí jen to, co chcete
Díky dvanácti vysoce přesným senzorům dokáže během prvního úklidu rozpoznat kuchyň, ložnici i obývací pokoj. Tyto informace si uloží do paměti, takže, když ho příště pošlete uklidit konkrétní místnost, ví přesně, co po něm chcete. V aplikaci si také můžete vytvořit virtuální zeď nebo zakázanou oblast.

Je samostatný
Při vytírání dokáže robotický vysavač simulovat ruční práci pohybem vpřed a vzad. Na jedno nabití vydrží baterie 110 minut úklidu. Pokud během úklidu dojde k vybití, vysavač dojede do dokovací stanice a po nabití pokračuje tam, kde přestal.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: