Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Ultra Black

Kód: VC-XMI-RVM2-ULTRA-BLK
2 ROKY ZÁRUKA I PRO PODNIKATELE
Neohodnoceno
Značka: Xiaomi ECO
8 890 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
4.12.2023
Robotický vysavač s mopem vám zajistí neustálý pořádek v domácnosti. S vysokou sací silou 4 000 pascalů dokáže vysát prach z každého koutu a odstranit chlupy domácích mazlíčků. Inteligentní nádržka na vodu zajistí rovnoměrnou distribuci vody bez rizika záplav. Jeho baterie je také velmi výkonná a na jedno nabití dokáže uklidit plochu až 240 metrů čtverečních. Díky laserové navigaci může rychle mapovat a skenovat vaši domácnost, což zajišťuje kvalitní úklid. 3D senzor zase zabezpečí, že se vysavač vyhne překážkám, nepotýká se pod nábytkem a nedopadá ze schodů. Samozřejmostí je také možnost propojení s mobilní aplikací, díky které můžete plánovat úklid na dálku a přizpůsobovat parametry vysavače podle vašich potřeb.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prach i vlasy budou minulostí
Robotický vysavač s mopem disponuje vysokou sací silou 4 000 pascalů, což mu umožňuje efektivně odstraňovat prach, chlupy domácích mazlíčků a další nečistoty z různých skulin. Tento vysavač nabízí čtyři různé režimy sání, které můžete vybrat podle vašich potřeb a požadavků na úklid.

Různé požadavky na mokrý úklid
Nádržka na vodu je vybavena elektronickým ovládáním, což umožňuje rovnoměrnou distribuci vody bez nadměrného namáčení podlahy. Tento systém podporuje tři různé úrovně průtoku vody, což je praktické při úklidu celé domácnosti.

Již žádné nárazy či zamotání
Tento vysavač je vybaven přesným 3D snímačem, který mu umožňuje efektivně se vyhýbat všem překážkám. Přední snímač ToF také skenuje výšku předmětů, aby se výrobek nikde nezasekl. Další snímače umístěné pod tělem přístroje dokážou detekovat schody a včas zastavit, aby nedošlo k pádu.

Laserová navigace LDS s chytrým mapováním
Laserová navigace nové generace LDS umožňuje okamžitě skenovat uspořádání vaší domácnosti. Díky tomu je robotický vysavač schopen efektivně uklidit celý byt.

Organizujte úklid tak, aby vám vyhovoval
Aplikace Mi Home/Xiaomi Home vám umožní plně využít potenciál robotického vysavače. Můžete si přizpůsobit zónový úklid, dynamicky plánovat trasy nebo nastavit virtuální zdi na místech, kam nechcete, aby vysavač vjel.

Vysokokapacitní prachová nádoba s možností dokoupení automatické vyprazdňovací stanice
Pro dosažení co největší samostatnosti vysavače můžete zvážit možnost zakoupení automatické vyprazdňovací stanice. Tento mechanismus zabraňuje ucpávání, sám se čistí a umožňuje vysavači pracovat bez vašeho dohledu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: