Xiaomi Mi Band 6 Black

Kód: XMI-BAND6-BLK
2 ROKY ZÁRUKA I PRO PODNIKATELE
Neohodnoceno
Značka: Xiaomi ECO
899 Kč
Skladem
Popis produktu
Zlepšete své zdraví, životní styl a fyzickou kondici s pomocí chytrého fitness náramku, který vám poskytne cenné údaje o vašem těle. Náramek za pomocí inteligentních senzorů změří sportovní aktivity, počet ušlých kroků, vzdálenost, kvalitu spánku, tep, saturaci krve či spálené kalorie. A to vše vám zobrazí na velkém přehledném displeji. Přesto si přístroj zachovává kompaktní rozměry, díky kterým se na ruce velmi příjemně nosí. Náramek podporuje 30 profesionálních sportovních aktivit, včetně zumby či pilates. Při plaveckých aktivitách máte na výběr jeden z pěti plaveckých stylů. Kvalitní voděodolné zpracování a dlouhá výdrž baterie předurčují náramek pro každodenní použití. Díky komunikaci náramku se smartphonem můžete číst notifikace, ovládat hovory či hledat ztracený mobil.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skvělý design
Klasický zaoblený tvar, kompaktní rozměry a velký barevný displej, na kterém na první pohled uvidíte všechny potřebné informace, to jsou velké přednosti tohoto fitness náramku.

Hlídejte své zdraví
Náramek po celý den i noc monitoruje veškeré vaše aktivity za pomocí inteligentních senzorů. Dozvíte se třeba počet kroků, vzdálenost, spálené kalorie, saturaci krve kyslíkem, aktuální tep či kvalitu spánku. Sledovat můžete i stres či menstruační cyklus. To jsou velmi cenné informace, které mohou pomoci se zdravým životním stylem nebo včas odhalit případný problém.

Sportovní režimy

Celkem třicet profesionálních sportovních režimů přesně zaznamená vaši sportovní aktivitu. Poradí si nejen s klasickými sporty typu běh nebo cyklistika, ale zvládá také moderní aktivity typu zumba, pilates či používání trenažérů. A na své si přijdou i milovníci plavání, kteří si mohou vybrat jeden z pěti plaveckých stylů. Šest z podporovaných režimů navíc náramek rozpozná automaticky bez nutnosti nastavení.

Kvalitní zpracování
Náramek je voděodolný, s odolným displejem. Baterie disponuje výdrží 14 dní v klasickém režimu a až 19 dní v režimu úsporném. Magnetické nabíjení je sladká tečka na závěr.

Přizpůsobení na míru
Zastáváte raději klasický střízlivý styl běžných hodinek či máte raději bláznivé obrázky domácích mazlíčků? Displej vám umožňuje nastavit si pozadí přesně podle vašeho gusta.

Komunikace ze smartphonem
Spolupráce se smartphonem vám ulehčí každodenní život. Pusťte si pomocí náramku hudbu, najděte ztracený mobil, ovládejte hovory či čtěte notifikace.


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: