Viomi Alpha 2 Pro

Kód: VC-VIO-ALPHA2PRO
Neohodnoceno
Značka: Xiaomi ECO
11 754 Kč
Skladem
Inteligentní robot Viomi Alpha 2 Pro za vás důkladně vyčistí vaši domácnost. Díky duálnímu laserovému navigačnímu systému Lidar se můžete snadno pohybovat v každé místnosti a vyhýbat se překážkám. Dokáže vytírat a vysávat podlahu současně a jeho sací výkon dosahuje 4000 Pa. Díky přiložené vyprazdňovací stanici automaticky vysune odpadky ze zásobníku. Podporuje také dálkové ovládání přes aplikaci nebo pomocí hlasových příkazů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dokonale se hodí do vaší domácnosti
Díky duálnímu navigačnímu systému se 4 inteligentními laserovými senzory Lidar robot přesně rozpozná překážky až do 70-90 mm. Automaticky se vyhne více než 150 běžným spotřebičům, nábytku nebo předmětům, jako jsou pantofle, misky pro domácí zvířata nebo odpadkové koše. Účinně se také vyhýbá kolizím s různými předměty. Už nemusíte připravovat pokoje před každým úklidem!


Prostory důkladně vyčistěte a zmapujte
Na boční straně zařízení je pokročilý laserový senzor, který umožňuje čistit podlahy a různé předměty podél stěn s přesností až 1,5 cm, přičemž se dostanete i do obtížně dostupných rohů bez poškození nábytku nebo barvy. Alpha 2 Pro navíc podporuje inteligentní 360° skenování, což vám umožňuje vytvářet přesné mapy místností, které uklízí, a volně se pohybovat i v těch nejsložitějších prostředích. S algoritmem AI LDS může robot nepřetržitě skenovat v rozsahu 6 metrů!


Vlastní odvoz odpadu
Neztrácejte čas ani energii vyprazdňováním odpadkového koše vašeho robota. Viomi Alpha 2 Pro to udělá za vás! Zahrnutá stanice a systém Auto-Dumping 2.0 umožňují efektivní čištění a snižují riziko sekundární kontaminace. Se zkráceným vzduchovým potrubím 325 mm trvá vyprázdnění nádrže pouhých 15 sekund! Systém tří filtrů s HEPA filtrem navíc pomáhá předcházet až 95 % škodlivých částic.


Okamžité odstranění prachu
Zbavte se prachu, drobků, vlasů a jiných nečistot. Viomi Alpha 2 Pro má sací výkon až 4 000 Pa, což znamená, že špínu ošetří rychle a efektivně. Výborně se hodí také k vysávání koberců. Inteligentně je rozpozná a automaticky zvýší sací výkon, aby důkladně odstranil prach skrytý v jejich vláknech. Robota si také můžete přizpůsobit podle vlastních preferencí výběrem jednoho z režimů dostupných v aplikaci.


Utře podlahu za vás
Viomi Alpha 2 Pro otře podlahu za vás. Nádrž na vodu robota je ovládána elektronicky, což znamená, že podložka mopu bude vždy optimálně mokrá. To znamená, že důkladně vyčistí označené povrchy, aniž by způsobil poškození vodou. Dokonce i ty nejodolnější skvrny lze snadno odstranit! Můžete si také vybrat z různých průtoků vody.


Je spolehlivý i ve velkých domech
Robot Viomi Alpha 2 Pro je ideální pro menší domácnosti a velké domácnosti. S odolnou 5 200 mAh baterií, až 200 minutami provozu a velkou 320 ml nádržkou na vodu, vyčistí jednoduše a důkladně až 420 m2 jedním tahem. Navíc, pokud je baterie během úklidu téměř vybitá, robot se automaticky dostaví na stanici, dobije se a poté pokračuje v práci tam, kde skončil.


Ještě více možností s aplikací
Nainstalujte specializovanou aplikaci a převezměte kontrolu nad robotem. Můžete například použít chytrý telefon k zobrazení a konfiguraci uložených podkladových map. Vytváří také podrobný plán čištění. Je snadné vysávat každý pokoj každý druhý den? Co takhle důkladně umýt podlahu každý čtvrtek? Výběr je na tobě! Aplikace umožňuje také dálkové ovládání robota a výběr režimů. Nyní můžete své zařízení spustit, i když nejste doma!


Možnost hlasového ovládání
Sedět pohodlně na gauči a nemít po ruce chytrý telefon? Žádný problém! K ovládání robota se nemusíte ani pohnout ze sedadla. Alpha 2 Pro je kompatibilní s Google Assistant a Amazon Alexa Audio Assistant. To znamená, že jej můžete ovládat jednoduchými příkazy! Zadejte příslušný příkaz a uvidíte, jak začne fungovat. Zařízení dokáže odesílat i hlasové příkazy.


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: