Roidmi EVE Plus Robot Vaccum and Mop Cleaner Eu White (damaged box)

Kód: DMG-VC-XROI-EVEPLUS-RVM-WHI
2 ROKY ZÁRUKA I PRO PODNIKATELE
Neohodnoceno
Značka: Xiaomi ECO
7 770 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
4.12.2023
Robotický vysavač nabízející funkci mopu a vysavače, sofistikovanou a velmi přesnou laserovou navigaci, inteligentní senzory pro snadný a bezpečný úklid, velký prachový sáček s kapacitou až na jeden měsíc, objemnou nádržku na vodu s výkonným čerpadlem, tři režimy intenzity mopování, možnost nastavení úklidových zón a zakázaných míst atd. Samozřejmostí je tichý provoz, vysoký sací tlak, vysokokapacitní Li-ion baterie zajišťující provoz až 250 minut, což bohatě stačí pro úklid celého domu. Výhodou je i to, že se vysavač sám automaticky dobije v dokovací stanici a následně pokračuje v úklidu přesně tam, kde přestal. Jistě oceníte i inteligentní dotykovou obrazovku a možnost ovládání prostřednictvím mobilní aplikace, což je rychlé a pohodlné.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plán úklidu doslova pro celý dům
Když budete chtít, můžete automaticky vymezit a uložit různé oblasti, vyznačit zakázaná místa a naplánovat důkladný úklid. Stejně tak můžete pro každé patro nastavit samostatnou mapu místností a plán úklidu. Robotický vysavač se přizpůsobí a automaticky se přepne během úklidu různých podlaží.

Spolehlivá laserová navigace LDS
Laserová navigace pečlivě mapuje prostor. Robotický vysavač se pyšní hned několika senzory pro perfektní snímání okolního prostředí. Díky tomu je chráněný proti pádu a proti zaseknutí. Detekuje nerovnosti a vyhýbá se překážkám. Sám posoudí výšku postele, nebo skříňky a zhodnotí, která místa už jsou mimo jeho limity.

Inteligentní TOF senzor
TOF senzor sleduje linii místnosti a podle toho automaticky připraví a nastaví boční kartáče přesně podél stěn. Díky tomu i rohy místnosti budou krásně čisté a uklizené. Vysavač si poradí i s nerovnostmi podlahy až do výšky dvou centimetrů, což oceníte zejména u prahů a dveřních lišt.

Elektronicky řízená nádrž na vodu
Kontrolní čip umístěný přímo v nádrži zajistí optimální výdej vody. Vysavač nabídne tři režimy podle typu podlahy. Malý objem vody je vhodný pro obývací pokoje. Střední objem vody například pro ložnice. Velký objem vody pro mastnou a špinavou dlažbu v kuchyni. Samozřejmostí je i intenzivní úklid spár v podlaze.

Snadné ovládání prostřednictvím mobilní aplikace
Díky sofistikované aplikaci si snadno naplánujete kdy, kde a jak často potřebujete uklízet. Pak už stačí dát jen pokyn a robotický vysavač sám začne uklízet, ať už vy budete kdekoli. Naprostou samozřejmostí jsou pravidelné aktualizace firmwaru, aktualizace algoritmů a funkcí pro co nejlepší výsledek úklidu.

Velkorysá kapacita baterie
Kapacita baterie nabídne výdrž až 250 minut na jedno nabití. Robotický vysavač pohodlně uklidí plochu až 250 metrů čtverečních. Pokud se baterie vyčerpá, vysavač sám dojede do dokovací stanice a následně bude v úklidu pokračovat přesně tam, kde skončil.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: