Roidmi EVA Self-Cleaning and Emptying Robot Vacuum

Kód: VC-R-EVA-SCE
2 ROKY ZÁRUKA I PRO PODNIKATELE
Neohodnoceno
Značka: Roidmi
17 728 Kč
Skladem
Úklidový robot Roidmi EVA se postará o pořádek, zatímco vy budete odpočívat po náročném dni. Vysává, zametá a vytírá a vrací se na základnu, aby automaticky vyprázdnil zásobník na prach a vyčistil mopové podložky. Díky sacímu tlaku 3200 Pa zachytí všechny nečistoty, zatímco mopové polštářky pracují při 180 otáčkách za minutu a tlaku 12 N, aby účinně vyčistily i ty nejodolnější skvrny. Prostorný sáček na prach sbírá prach až 60 dní a praktická aplikace a kompatibilita s Amazon Alexa a Google Assistant usnadňují používání.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Klíčové vlastnosti:

 • Rozměry robota: 330 x 330 x 106 mm
 • WiFi 802.11 b/g/n 2.4G
 • Provozní napětí robota: 14.8 V
 • Jmenovitý výkon robota: 48 W
 • Životnost baterie: 74 - 228 min
 • Kapacita baterie: 5200 mAh
 • Kapacita nádrže na prach (robot): 220 ml
 • Kapacita prachového sáčku (stanice): 3 L
 • Kapacita nádrže na čistou vodu (stanice): 4 L
 • Kapacita nádrže na špinavou vodu (stanice): 4 L
 • Rozměry stanice: 400 x 382 x 465 mm
 • Vstupní napětí stanice: 220-240 V~, 50-60 Hz
 • Výstupní napětí stanice: 24 V 1,2 A

Vysává, zametá, vytírá
Vysávání, zametání a vytírání v jednom zařízení. Vysavač Roidmi EVA využívá sací tlak 3200 Pa ke sběru prachu, drobků a dalších nečistot z podlahových ploch a úzkých štěrbin. Navíc je vybaven 4palcovými mopovacími polštářky, které pracují při 180 otáčkách za minutu a tlaku 12 N, aby se zbavily i odolných zaschlých skvrn.

Inteligentní čištění podlah
Mopovací podložky používané společností EVA mají šedá polyesterová vlákna, která účinně odstraňují odolné skvrny, a bílou, měkkou tkaninu pro péči o podlahu. Jsou antibakteriální a odolné proti plísním, navíc se robot může automaticky vrátit do stanice a účinně je vyčistit. Za zmínku stojí také velká nádoba na vodu, která odděluje čistou vodu od špinavé, takže vytíraný povrch je dokonale čistý.

Prostorný sáček na prach

Úklidový robot Roidmi EVA nejen vytírá, ale také účinně sbírá prach, drobné nečistoty, vlasy a zvířecí chlupy. Třílitrový sáček, který je umístěn ve stanici, může shromažďovat odpad až 60 dní, takže jej nemusíte často vyměňovat. Díky antibakteriálnímu složení sáček ničí 99,9 % bakterií a nezanechává zápach. Samotný robot má 220ml nádržku na prach.

Praktické zobrazení
Stroj je vybaven přehledným LED displejem, který umožňuje rychlý a pohodlný přístup k informacím o provozu robota. Blikající indikátor vás informuje o naplnění prachového sáčku, plné nádržce na špinavou vodu nebo prázdné nádržce na čistou vodu. Na displeji se také zobrazuje úroveň nabití baterie.

Snadné použití
Robota můžete ovládat z pohodlí pohovky. Je kompatibilní se službami Amazon Alexa a Google Assistant, takže ke spuštění, zastavení nebo nasměrování do dokovací stanice stačí jednoduché hlasové příkazy. K dispozici je také speciální aplikace, která umožňuje vytvářet plány nebo upravovat režim úklidu podle jednotlivých místností.

Překonává všechny překážky
Úklidový robot Roidmi EVA inteligentně detekuje překážky ve své dráze, takže se jim může účinně vyhnout a zabránit kolizi s jinými objekty.který zabraňuje uvíznutí pod postelí, skříní a jinými nízkými prostory. Robot snadno překonává prahy a jiné překážky vysoké až 20 mm a dokáže také snadno čistit plochy podél stěn. Výhodou jsou také aktualizace OTA.

Výkonná baterie
Vysavač EVA je vybaven výkonnou baterií s kapacitou 5200 mAh a dlouhou výdrží - na jedno nabití vydrží pracovat až 74-228 minut, takže s ním snadno uklidíte i velké plochy. Obnovení výkonu trvá přibližně 250 minut a poté si můžete opět užívat jeho schopností.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: