Roborock S5 max -white

Kód: VC-RBRK-S5M-WHI
2 ROKY ZÁRUKA I PRO PODNIKATELE
Neohodnoceno
Značka: Xiaomi ECO
9 042 Kč
Skladem
K ovládání robotického vysavače Xiaomi vám postačí hlas. Chytrý pomocník zvládne vysát i vytřít celý byt. Velká nádrž mu vydrží na plochu 200 m² a baterie má dostatek energie na tři hodiny nepřerušované práce. Model Roborock S5 Max si poradí i s koberci do výšky 2 cm, na které si automaticky aktivuje nejvyšší sání. S odpruženým mopem a výkonným větrákem dosahuje perfektních výsledků s plnou i poloprázdnou nádrží. V mobilní aplikaci můžete vysavač ovládat na dálku a nastavit mu zakázané zóny, ve kterých se nesmí pohybovat.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velká nádržka
Nádoba na vodu má velikosti 280 ml. Takto velká nádrž stačí na vyčištění bytu o velikosti 200 m² bez nutnosti výměny vody. Efektivnější dávkování je zajištěno peristaltickou pumpou, kterou využívají například i nemocniční kapačky.

Inteligentní vypouštění vody
V aplikaci si nastavíte průtok vody podle povrchu v místnosti. Roborock S5 Max si navíc pamatuje, kde už vytíral, a při přejíždění po hotových prostorech přestane čerpat vodu. Když je hotový, okamžitě zastaví vypouštění vody, aby mohl mop začít schnout.

Určete, kde se má uklidit
Sami si můžete pomocí aplikace zvolit, kde chcete, aby se vysavač pohyboval. V nastavení lze vytvořit vyloučené zóny, nebo na koberce umístit bariéry. Tak můžete klidně odejít z domu a nechat svého chytrého pomocníka pracovat bez obav, že by se dostal tam, kam nemá.

Stále stejný výkon
Pro ještě efektivnější práci má Roborock S5 Max odpružený mop, který tlačí stále stejnou silou 11 oz bez ohledu na to, kolik je v nádržce vody.

Učí se rychle
Aby byl robotický vysavač ve vašem bytě dobře orientovaný, je vybavený laserovým dálkoměrem, který se otáčí rychlostí 300 ot/min a snímá 360° skeny prostoru v reálném čase. Díky tomu se rychle naučí rozložení jednotlivých místností a pracuje s 98% přesností.

Snadné ovládání
Inteligentní 32bitový čtyřjádrový procesor už během prvního úklidu zjistí, jak je váš byt vybaven, kde jsou překážky a kde koberce. Tak si dokáže naplánovat optimální trasu, ať už mu dáte pokyn uklidit celý byt nebo jen některé místnosti. Roborock S5 Max poslouchá i hlasové povely, takže pro jeho spuštění doslova nemusíte hnout prstem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: