Microsoft Office 2021 Professional, elektronická licence EU, 269-17186, druhotná licence

Kód: 14813
Neohodnoceno
ZDARMAZDARMA
0d7e7e4ab8992bd405af2c3220baaac6 mm2000x2000
469 Kč
Skladem

Elektronická licence - druhotná
Online aktivace
Doručení na email do 20 min
Instalační návod
Mailový aktivační klíč
Všechny jazyky (včetně SK/CZ)
Doživotní záruka na funkčnost
Doživotní licence
Garance originálních klíčú

Detailní informace

Detailní popis produktu

Původ licence: Druhotná
Typ distribuce: Elektronická licence
Záruka: 24 měsíců
Jazyk: Slovenský, Český
Platnosť licence:Doživotní
Typ licence: Retail
Typ aktivace: Online
Prenosná verzia: áno
Viazanie na konto Microsoft: nie
Kompatibilita: Windows 10, Windows 11

Co obsahuje?

Originální licenční klíč
Odkaz na stažení originálního ISO souboru
Návod k aktivaci produktu
CZ/SK jazyk

 

Detailní popis produktu

Microsoft Office 2021 je nejnovější verzí kancelářské sady Microsoft. Přináší nové funkce spoluvytváření, nástroje rukopisu, datové typy, funkce, překladatelské a editační nástroje, pohyblivou grafiku, funkce snadného použití a mnoho dalšího! Microsoft Office 2021 Professional Plus je tak nejen dokonalou optimalizací předchozích verzí, ale přináší také zcela nové inovace. Verze Professional Plus obsahuje nezbytné nástroje pro rozrůstající se malé firmy, které chtějí klasické aplikace Office a navíc Outlook, Publisher a Access.

On-line aktivace, žádný telefon!


Důležitou informací ohledně Office 2021 je možnost pořídit si tuto kancelářskou sadu jednorázově s doživotní licencí. Stejně jako tomu je například u starších verzí Office 2016 a Office 2019.

Jaké novinky přinášejí jednotlivé aplikace Office 2021?

 

PowerPoint 2021 

Je možné vytvářet poutavé dokumenty a prezentace s novými moderními vizuály. Vylepšené navigační a vyhledávací funkce urychlují hledání všeho co uživatel potřebuje. PowerPoint 2021 rovněž přináší lepší přehrávání prezentací, snadnější výběr barev a více šablon formátů.

Word 2021 

Přináší zejména snadnou spolupráci uživatelů, kteří mohou sdílet soubory a v případě, že někdo na sdílených souborech provádí úpravy, dostanou upozornění. Vylepšené funkce výkonu pomáhají systému běžet rychleji a nové automatické ukládání zajistí, že už uživatelé nikdy neztratí rozdělanou nebo hotovou práci. Dále Word 2021 nabízí výkonnější vyhledávání, doplňkové grafiky, a podporu ODF 1.3.

Excel 2021 

využívá ještě robustnější vzorce než jeho předchozí verze. Vytváření tabulek je tak rychlejší a tabulky se aktualizují při změnách informací. Vylepšené navigační a vyhledávací funkce zajistí rychlé nalezení dat, která uživatel potřebuje. Excel 2021 přináší také dynamická pole a je o poznání rychlejší.

Outlook 2021 

Umožňuje efektivní správu kontaktů, schůzek a zpráv na jednom místě. V Outlooku 2021 je možné také psát pomocí rukopisu. Uživatelům je k dispozici překladač do více než 70 jazyků.

Access 2021 

Umožňuje vytvářet a sdílet databázi během několika sekund. Nový Access obsahuje všechny funkce z předchozí verze 2019 a dodává pár nových. Například z podokna úloh Přidat tabulky, které zůstává během práce otevřené, lze přidávat tabulky do relací a dotazů. Pomocí dialogového okna Najít a nahradit v zobrazení SQL je možné hledat a nahrazovat text v příkazech SQL, což je užitečné zejména v případě dlouhých příkazů. Dále se mohou noví uživatelé těšit na vylepšení Návrháře dotazů a okna Relace.

Publisher 2021 

Na základě zpětné vazby uživatelů obsahuje nové vstupní pole v dialogovém okně Barvy pro šestnáctkové hodnoty barev. Uživatelům tak odpadne práce s převodem šestnáctkových hodnot barev na hodnoty RGB. Tento nástroj je nově k dispozici také u ostatních aplikací Office 2021. Způsob instalace:

Ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy, pro školy a pro státní správu, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows 10 a Windows 11.


Doplňující informace: Sady Microsoft Office 2019 a 2021 jsou kompatibilní pouze s Windows 10 a Windows 11.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kancelářské aplikace
Záruka: doživotní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: