Jackery Solar Saga 100

Kód: J-SS100
2 ROKY ZÁRUKA I PRO PODNIKATELE
Neohodnoceno
8 826 Kč
Skladem
Solární panel Jackery SolarSaga 100 vyniká kompaktními rozměry a nízkou hmotností. Snadno tak můžete vzít s sebou na výlet nebo dovolenou. Hodí se i na chalupy, chaty nebo kempování v přírodě. Panel zvládne dobít nabíjecí stanici Explorer 240 za cca 6-8 hodin a výkonnější Explorer 500 za cca 10-12 hodin (v případě použití 2 panelů za 8 hodin). Tento nabíjecí panel neslouží pouze k nabíjení stanic, ale funguje i samostatně. Disponuje dvěma USB výstupy (1x USB-A, 1x USB-C) – můžete tak z něj nabít telefon, tablet a další zařízení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Klíčové vlastnosti:

  • Výstup: 100 W
  • Hmotnost: 4,69 kg
  • Rozměry v rozloženém stavu: 122 x 53,5 x 2 cm
  • Rozměry ve složeném stavu: 61 x 53,5 x 35 cm
  • Typ panelů: Monokrystalický
  • Účinnost modulu: 23 %
  • Napájecí napětí: 18 V
  • Výstupy: 1x USB-A (5 V, 2,4 A), 1x USB-C (5 V, 3 A)

Snadné nastavení a stojánek v ceně:
Solární panel Jackery SolarSaga 100 je vybaven 2 stojany, které lze pevně umístit na jakýkoli povrch. Stačí pár vteřin nastavení a můžete začít čerpat energii ze slunce pro svou nabíjecí stanicí Jackery. Pogumovaná rukojeť vám umožní snadné přenášení při dobrodružstvích mimo dosah elektrické sítě.

Vyšší rychlost přeměny energie: 
Solární panel je pokryt monokrystalickými křemíkovými solárními články a využívá technologii vícevrstvých článků, které generují energii ze slunečního světla a mají vyšší účinnost přeměny, která dosahuje až 23 %.

Odolný a chráněný proti stříkající vodě: 
Pouzdro je dostatečně odolné, aby prodloužilo životnost solárního panelu. Je voděodolný s krytím IP65, které jej ochrání před stříkající vodou (neumisťujte jej za deště, ani jej nenamáčejte do vody). Zipy na kapse mohou pojmout napájecí kabely a zakrýt napájecí port.

Kompatibilní a všestranný: 
Tento solární panel je kompatibilní s nabíjecí stanicí Jackery Explorer 240/500/1000/2000 (prodávají se samostatně), ideální pro kempování mimo dosah elektrické sítě a při nečekaném výpadku proudu. Solární panel SolarSaga 100 je vybaven 1 výstupním portem USB-C (5 V, 3 A) a 1 výstupním portem USB-A (5 V, 2,4 A) pro přímé nabíjení 2 malých zařízení.

Účinnost:
Jackery SolarSaga 100 nepotřebuje pro svoji 100% funkčnost pouze letní slunečné a horké dny. Přímý sluneční svit v jarních, podzimních i zimních obdobích má stejný dopad na účinnost - solární panel pracuje identicky i při nízkých teplotách. Podmínkou správné účinnosti solárního panelu je přímý sluneční svit, nikoli venkovní teplota. Znamená to, že SolarSaga 100 můžete používat po celý rok a nemusíte se ohlížet na roční období.


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: