Imilab EC4 Wireless Home Security Camera

Kód: IMI-EC4
2 ROKY ZÁRUKA I PRO PODNIKATELE
Neohodnoceno
Značka: Imilab
1 699 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
4.12.2023
Hledáte bezpečnostní kameru, která vám poskytne pocit, že váš domov je v bezpečí? IP kamera s vysokým rozlišením IMILAB EC4 uspokojí vaše potřeby. Nemusíte se bát zbytečných poplachů, protože tato kamera snadno rozliší mezi lidskými a zvířecími pohyby. Kamera je vybavena výkonnou dobíjecí baterií, kterou můžete dobíjet prostřednictvím solárního panelu. IMILAB EC4 vás okamžitě upozorní na detekci pohybu osob prostřednictvím notifikace na váš mobilní telefon a může aktivovat sirénu. Díky zabudovanému mikrofonu a reproduktoru můžete také komunikovat s osobou před vašimi dveřmi. Je však důležité poznamenat, že kamera nepracuje samostatně a vy potřebujete také Xiaomi IMLAB EC4 Camera Set.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obousměrná komunikace IP kamery IMILAB EC4
Reproduktor a mikrofon zabudované v kameře IMILAB EC4 se stanou užitečnými nástroji ve vašem každodenním životě. Díky nim budete schopni pohodlně komunikovat s lidmi před vašimi dveřmi. Můžete například sdělit doručovateli, kde má zanechat balíček, nebo informovat neočekávanou návštěvu o čase, kdy se vrátíte domů.

Žádné plané poplachy
Díky IMILAB EC4 Spotlight nemusíte mít obavy z falešných poplachů. Tato kamera s bezpečnostním osvětlením spolehlivě rozliší mezi zvířaty a lidmi, což znamená, že vás nebudou zbytečně obtěžovat nepodloženými alarmy.

Mnoho praktických funkcí IP kamery
Funkce nočního vidění je běžnou součástí IP kamer, ale kolik z nich může nabídnout barevný obraz? IMILAB EC4 vám stále poskytne kvalitní obraz i za špatných světelných podmínek. Tato kamera je vybavena funkcí sirény, kterou můžete spouštět z mobilního telefonu nebo nastavit na automatické spuštění. Navíc je její odolnost proti vodě a prachu označena stupněm IP66, což zajišťuje výjimečnou spolehlivost ve venkovním prostředí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: