Imilab EC4 Wireless Home Security Camera

Kód: IMI-EC4
Neohodnoceno
Značka: Imilab
1 788 Kč
Skladem
Hledáte kameru, se kterou budete cítit, že je vaše domácnost v bezpečí? IP kamera s vysokým rozlišením IMILAB EC4 vám tento pocit zajistí. Nemusíte se bát ani planých poplachů - kamera totiž bez problémů rozezná člověka od zvířete. Funguje na výkonnou dobíjecí baterii, kterou lze dobíjet přes solární panel. IMILAB EC4 při detekci pohybu osob zašle upozornění na váš mobilní telefon popř. spustí sirénu. Díky zabudovanému mikrofonu a reproduktoru lze komunikovat s člověkem za vašimi dveřmi.
Kamera nefunguje samostatně, ale musíte si pořídit Xiaomi IMLAB EC4 Camera Set.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obousměrná komunikace IP kamery IMILAB EC4
Zabudovaný reproduktor a mikrofon v kameře IMILAB EC4 se vám bude nejednou hodit. Můžete se takto pohodlně domlouvat s lidmi za vašimi dveřmi - např. sdělíte poslíčkovi, kde vám může zanechat balíček anebo řeknete nečekané návštěvě, kdy dorazíte domů.

Žádné plané poplachy
S IMILAB EC4 Spotlight se nemusíte bát ani planých poplachů. Bezpečně totiž rozezná zvíře od člověka, tudíž vám jej nebude zbytečně hlásit.

Mnoho praktických funkcí IP kamery
Noční vidění je u IP kamer celkem běžná funkce, ale kolik bezpečnostních kamer vám nabídne barevný obraz? IMILAB EC4 neztrácí na kvalitě obrazu ani při zhoršených světelných podmínkách. Potěší vás i funkce sirény, kterou lze spouštět z mobilního telefonu anebo ji nastavíte pro automatické spouštění. V neposlední řadě je nepopsatelnou výhodou odolnost proti vodě a prachu IP66.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: