Imilab EC4 Camera + Gateway

Kód: IMI-EC4-GATEWAY-CMSXJ31A
2 ROKY ZÁRUKA I PRO PODNIKATELE
Neohodnoceno
Značka: Imilab
2 100 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
29.2.2024
Hledáte kameru, se kterou budete cítit, že je vaše domácnost v bezpečí? IP kamera s vysokým rozlišením IMILAB EC4 vám tento pocit zajistí. Nemusíte se bát ani planých poplachů - kamera totiž bez problémů rozezná člověka od zvířete. Funguje na výkonnou dobíjecí baterii, kterou lze dobíjet přes solární panel. IMILAB EC4 při detekci pohybu osob zašle upozornění na váš mobilní telefon popř. spustí sirénu. Díky zabudovanému mikrofonu a reproduktoru lze komunikovat s člověkem za vašimi dveřmi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obousměrná komunikace IP kamery IMILAB EC4
Zabudovaný reproduktor a mikrofon v kameře IMILAB EC4 se vám bude nejednou hodit. Můžete se takto pohodlně domlouvat s lidmi za vašimi dveřmi - např. sdělíte poslíčkovi, kde vám může zanechat balíček anebo řeknete nečekané návštěvě, kdy dorazíte domů.

Žádné plané poplachy
S IMILAB EC4 Spotlight se nemusíte bát ani planých poplachů. Bezpečně totiž rozezná zvíře od člověka, tudíž vám jej nebude zbytečně hlásit.

Plně barevné noční vidění
Rozlučte se se zrnitým, rozmazaným černobílým videozáznamem a přivítejte barvy s EC4. Jasné vestavěné bodové světlo se zapne vždy, když je v noci detekována osoba, a zobrazí se plně barevné záběry. 4 MP záznam

Nikdy nic nezmeškejte
Mějte přehled o svém domově, i když tam nejste, pomocí aplikace IMILAB Home, která vám umožní sledovat záběry ve vysokém rozlišení v reálném čase.

Ovládejte to vše v dlani
Stáhněte si bezplatnou aplikaci IMILAB Home a získejte přístup ke komplexnímu zabezpečení přímo na dosah ruky. Použijte jej k přihlášení, přijímání oznámení a odpovídání na upozornění.

Flexibilní a bezpečné úložiště
Cloudové úložiště IMILAB je založeno na cloudové službě AWS, která je mimořádně spolehlivá a má pokrytí ve 190 zemích. Všechna videodata IMILAB jsou bezpečně šifrována pomocí náhodně generovaných šifrovacích klíčů a každé šifrování je aplikováno na datový přenos cloudového úložiště. Přístup k datům prostřednictvím digitálního certifikátu mají pouze legitimní uživatelé. Díky automatickému zálohování dat na cloudovém úložišti IMILAB mohou uživatelé přistupovat k videozáznamům kdykoli a kdekoli.

Odolné vůči počasí
EC4 je vodotěsný a bude fungovat perfektně, ať už bude pršet nebo svítit slunce. Provozní teplota je -20° až 50° C a má IP-66 odolný vůči povětrnostním vlivům.


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: