Imilab EC03 Outdoor Security Camera

Kód: IMI-OSCAMEC03
2 ROKY ZÁRUKA I PRO PODNIKATELE
Neohodnoceno
Značka: Imilab
1 418 Kč
Skladem
Hledáte kameru, se kterou budete cítit, že je vaše domácnost v bezpečí? IP kamera s vysokým rozlišením IMILAB EC3 Outdoor Security Camera vám tento pocit zajistí. Nemusíte se bát ani planých poplachů - kamera totiž bez problémů rozezná člověka od zvířete. IMILAB EC3 Outdoor Security Camera při detekci pohybu osob zašle upozornění na váš mobilní telefon. Díky zabudovanému mikrofonu a reproduktoru lze komunikovat s člověkem za vašimi dveřmi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obousměrná komunikace IP kamery IMILAB EC3 Outdoor Security Camera
Zabudovaný reproduktor a mikrofon v kameře IMILAB EC3 Outdoor Security Camera se vám bude nejednou hodit. Můžete se takto pohodlně domlouvat s lidmi za vašimi dveřmi - např. sdělíte poslíčkovi, kde vám může zanechat balíček anebo řeknete nečekané návštěvě, kdy dorazíte domů.

Žádné plané poplachy
S IMILAB EC3 Outdoor Security Camera se nemusíte bát ani planých poplachů. Bezpečně totiž rozezná zvíře od člověka, tudíž vám jej nebude zbytečně hlásit.

Bezdrátový signál se skvělým dosahem
Díky použití technologie z antény mobilního telefonu zajišťuje, že pohyb obrazu je hladký a při sledování záznamu na dálku nedochází k zamrzání videa. Nemusíte se tedy obávat problémů, které jsou spojené s propojením kamery a vašeho routeru. Kameru tedy můžete umístit opravdu kdekoliv ve vaší domácnosti a lze se snadno připojit bez pádu signálu.

Mnoho praktických funkcí IP kamery
Noční vidění je u IP kamer celkem běžná funkce, ale kolik bezpečnostních kamer vám nabídne barevný obraz? IMILAB EC3 Outdoor Security Camera neztrácí na kvalitě obrazu ani při zhoršených světelných podmínkách. Potěší vás i funkce sirény, kterou lze spouštět z mobilního telefonu anebo ji nastavíte pro automatické spouštění. V neposlední řadě je nepopsatelnou výhodou odolnost proti vodě a prachu IP66.

Tři způsoby ukládání dat
Samozřejmostí je možnost ukládání dat na paměťovou kartu microSD. Možností je ukládat nahrané záznamy na Cloud, který je velmi dobře chráněn díky trojité ochraně. Není potřeba složité kabeláže, pouze tři kroky stačí k rychlému připojení vašeho chytrého telefonu a nastavení sdílení jedním kliknutím.


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: