AQARA - Zigbee - Wireless Mini Switch

Kód: AQA-ZWMSWITCH
Neohodnoceno
Značka: Aqara
310 Kč
Skladem
Aqara Wireless Mini Switch je Zigbee energeticky nenáročný, nový typ dálkového ovladače. Může být umístěn na libovolném místě. Podporuje jednoklik, dvojklik a delší stisk. Jiné inteligentní zařízení jako např. zásuvky mohou být ovládány s tímto ovladačem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Navržen aby pasoval všude
Nevyžadují se žádné kabely. Minimalistický design umožňuje umístit ho kdekoli nebo jej připevnit na povrch pomocí nálepky.

Pracuje s Apple HomeKit and Xiaomi Mijia
Wireless Mini Switch pracuje s jinými zařízeními podporujícími systém HomeKit v aplikaci Apple Home a spolu s dalšími inteligentními zařízeními v aplikaci Mi Home a zjednodušuje váš život.
Chcete-li ovládat toto zařízení prostřednictvím HomeKit aplikace Domácnost mimo domov potřebujete Apple TV (s tvOS 10.2 nebo vyššího verzí) nebo iPad (s iOS 11.0 nebo vyšší verzí) nebo Home Pod nastavený jako centrum inteligentní domácnosti.

Aqara Domácí Automatizace
Pomocí Aqara inteligentních domácích produktů si můžete vytvářet různé scény.

Inteligentní zvonek
Wireless Mini Switch může být použit jako zvonek v kombinaci s Aqara Hub. Vyzváněcí tón si také můžete přizpůsobit pomocí aplikace Mi Home.

Pohotovostní tlačítko
Wireless Mini Switch může fungovat také jako nouzové tlačítko doma. Když toto tlačítko stisknete, Aqara Hub pošle oznámení do smartphonu o stlačení a spustí alarm.

Pokročilá technologie
Aqara Wireless Mini Switch podporuje až 50 000 stlačení. Použitý byl V-0 PC panel zpomalující hoření, který zajišťuje odolnost proti vysoké teplotě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: