AQARA - Zigbee - Window & Door sensor

Kód: AQA-ZWDSENS
Neohodnoceno
Značka: Aqara
310 Kč
Skladem
Nejste jistí, zda jste za sebou zavřeli okna či dveře? Inteligentní senzor Aqara Window & Door Sensor to zjistí za vás. Sada obsahuje senzor a spínač, které nalepíte ke dveřím či k oknu na vzdálenost 0,03 metru. K použití senzoru je nutné mít také centrální jednotku Aquara Hub. Po připojení pak můžete vytvářet scény pro celou chytrou domácnost. Po příchodu a otevření dveří se například mohou rozsvítit světla v domě. Při nechtěném otevření oken či dveří se spustí alarm a odešle notifikace. Aqara Window & Door Sensor je kompatibilní s chytrými domácnostmi Apple i Amazon. Nízkou spotřebu energie zajišťuje baterie, která vydrží až dva roky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Inteligentní senzor pro okna nebo dveře
Potřebujete zabezpečit svoji domácnost? V tom případě využijte služeb spolehlivého senzoru Aqara Window & Door Sensor. Díky zcela miniaturním rozměrům se hodí klidně i na důležitou skříň, vchodové dveře nebo okno na balkon. Díky možnosti automatizovat některé situace je možné nastavit, že jakmile otevřete ve večerních hodinách vchodové dveře, tak se okamžitě rozsvítí světlo na chodbě.

Komunikační rozhraní Zigbee 3.0
Otevřený protokol bezdrátové komunikace ZigBee propojuje jednotlivé přístroje v chytré domácnosti a hraje klíčovou roli ve světě Internetu věcí (Internet Of Things — IoT). Prostřednictvím šifrované komunikace dokáže propojit zařízení různých výrobců při zachování jejich vzájemné kompatibility a pohodlného ovládání.


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: