AQARA - Zigbee - Smart Plug EU

Kód: AQA-ZSMPLUG-EU
Neohodnoceno
Značka: Aqara
622 Kč
Skladem
Aqara Smart Plug zapíná nebo vypíná napájení domácích spotřebičů. Spolupracuje s rozbočovačem k dosažení funkcí, jako je dálkové ovládání pomocí aplikace a ovládání časování. Spolu s dalším inteligentním příslušenstvím vám poskytne zajímavý a pohodlný zážitek z inteligentní domácnosti.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zajímavé funkce
Zapomněli jste vypnout ventilátor, když spěcháte ven? Jednoduše vytáhněte telefon a otevřete aplikaci Aqara Home. Poté můžete snadno vypnout všechny elektrické spotřebiče ve vaší domácnosti. Využít můžete také režim časovače a zapínat spotřebiče či vypínat v určitou dobu. Velkou výhodou je také podpora hlasových asistentů a snadné ovládání hlasem.

Inteligentní připojení 
Díky výhodám protokolu Zigbee inteligentní zařízení reagují rychle a fungují hladce. I když je síťové připojení přerušeno, místní automatizace mezi inteligentním konektorem a senzory stále funguje normálně.

Zpráva o spotřebě energie
Aqara Smart Plug může zaznamenávat spotřebu energie spotřebičů denně nebo měsíčně, což vám pomůže sledovat spotřebu energie a šetřit peníze na vašich měsíčních účtech za energii.

Lehká instalace
Instalace ,,udělej si sám” nevyžaduje k nastavení žádné nástroje, což usnadní montáž a přizpůsobení chytrého domu podle představ zákazníka.
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: