AQARA - Zigbee - Hub M1S-G01 EU

Kód: AQA-ZHUBM1S-EU
2 ROKY ZÁRUKA I PRO PODNIKATELE
Neohodnoceno
Značka: Aqara
805 Kč
Skladem
Aqara HM1S-G01 je řídicí jednotka inteligentní domácnosti. Chytrá zařízení Aqara se k hubu připojují prostřednictvím ZigBee 3.0 protokolu, který pracuje nezávisle na vaší domácí Wi-Fi sítě, což zaručí stabilní spojení i při nestabilitě nebo výpadku vašeho domácího připojení. Tento systém umožňuje připojení až 128 smart zařízení na 1 hub. Řídicí jednotka je kompatibilní s aplikacemi Aqara Home a Apple HomeKit, pomocí kterých můžete pohodlně ovládat a kontrolovat vaše zařízení odkudkoliv. Zapněte světlo, hudbu, ventilátor, či TV na dálku. Nechte automaticky zapnout světlo, když vstoupíte do místnosti. Mějte vždy a z jakéhokoli místa pod kontrolou, zda se někdo nevkrádá do vaší domácnosti, nebo zda vám nehrozí vytopení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Smart Home Centrum
Aqara hub je řídicím centrem pro kompletní inteligentní domov. Zařízení se připojují pomocí protokolu ZigBee 3.0 (max. 128 zařízení na jeden rozbočovač), příslušenství Aqara může fungovat, i když je domácí síť odpojena od internetu nebo z nějakého důvodu nestabilní. Přes hub můžete jednoduše připojit Aqara zařízení a implementovat ovládání zařízení, jako jsou inteligentní vypínače, RGB světlo, monitorování teploty, vlhkosti a atmosférického tlaku, pohybu, detekci úniků vody a jiných funkcí. Zařízení umíte ovládat hlasem prostřednictvím Google Home, Amazon Alexa nebo Siri.

Podpora Apple HomeKit
Aqara hub může pracovat i s Apple HomeKit, což znamená, že zařízení připojené do Aqara hub mohou být ovládány přes HomeKit aplikaci Domácnost. Pokud chcete ovládat zařízení přes HomeKit aplikaci vzdáleně, mimo vaší domácí Wi-Fi/ LAN síť, potřebujete Apple TV (s tvOS 10.2 nebo vyšší verzí), iPad (s iOS 10.3 nebo vyšší) nebo HomePod nastavený jako centrum domácnosti/domácí automatizace.

Hlasové ovládání
Zařízení Aqara mohou být ovládány přes Siri na vašich Apple zařízeních iPhone, iPad, Apple Watch nebo HomePod. Stačí říct "Siri, I am home", a světla se pro vás automaticky zapnou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: