Aqara HE1-G01 USB Smart Hub

Kód: AQA-ZHUBE1
2 ROKY ZÁRUKA I PRO PODNIKATELE
Neohodnoceno
Značka: Aqara
575 Kč
Skladem
USB Smart Hub Aqara HE1-G01 je nejmenší, ale výkonné inteligentní domácí centrum, které podporuje klasická i nejnovější zařízení Aqara. Zabírá méně místa a lze jej umístit téměř všude. Řídící jednotka je kompatibilní s nejnovější verzí Zigbee 3.0 až pro 128 zařízení. S funkcí zesilovače Wi-Fi používá rozhraní USB-A. Výhodou je 210° nastavitelná koncovka zařízení.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zigbee 3.0 Hub pro až 128 zařízení
Užijte si výhody nejrychlejší, nejstabilnější a energeticky efektivní technologie chytré domácnosti. Lepší stabilita a kompatibilita (více standardizovaný protokol), delší podpora a více funkcí.
Pro připojení 128 zařízení jsou potřebné Zigbee routery/repeatery jako Smart Wall Switch, Smart Plug atd.

Všestranná kompatibilita
Díky Aqara Hub E1 jsou vaše zařízení Aqara kompatibilní s celou řadou oblíbených ekosystémů a hlasových asistentů. Např. Podporovány jsou Apple HomeKit, Amazon Alexa, Google Assistant, IFTTT a další.
* Hub E1 není koncové zařízení a nemůže být řízeno ekosystémy třetích stran. Naproti tomu vystavuje podporovaná dětská zařízení Aqara takovým ekosystémům a/nebo je činí ovladatelnými hlasem.

Napájeno přes USB-A
Do krytu hubu je integrován běžný port USB-A, takže jej lze napájet z téměř jakéhokoli zařízení vybaveného rozhraním USB, jako je power banka, prodlužovací kabel, zásuvka, počítač nebo dokonce router.

Hřídel nastavitelná o 210°
Úhel hřídele náboje E1 lze měnit v rozsahu 210 stupňů, díky čemuž je jeho umístění extrémně flexibilní

Funkce Wi-Fi Repeater
Hub E1 nejen rozšiřuje vaši síť Zigbee, ale funguje také jako opakovač Wi-Fi 2,4 GHz (podporována jsou pouze 2 zařízení) a zajišťuje stabilnější pokrytí ostatních hubů Aqara a dalších zařízení Wi-Fi.

Flexibilita a přenositelnost
S rozměry 108x30x8mm a hmotností pouhých 58 gramů je Hub E1 kompaktní a snadno se přenáší a lze jej nainstalovat téměř kamkoli.

Ovládání, kdykoli a kdekoli
Připojte svá zařízení Aqara v celém domě a ovládejte je všechna prostřednictvím aplikace Aqara Home. Zkontrolujte stav svých zařízení a dostávejte upozornění, i když jste pryč.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: