Aqara Smart MFKZQ01LM Cube

Kód: AQA-CUBE
2 ROKY ZÁRUKA I PRO PODNIKATELE
Neohodnoceno
Značka: Aqara
348 Kč
Skladem
Chytré ovládání Aqara Smart Home Magic Cube vám přesně padne do ruky a pomůže ovládat připojené spotřebiče pohodlně, na dálku, odkudkoliv v domě. Připojte ho k Hubu Aquara a zajistěte si snadné nastavení i spárování s vaším chytrým zařízením. Přes aplikaci kostku nejen snadno nastavíte a uvedete do provozu, ale také pohodlně přizpůsobíte jednotlivé funkce nebo ovládací gesta. Kostka je vybavená šestipatrovým gyroskopem, takže u ní lze nastavit šest přizpůsobitelných gest nebo funkcí. Pracuje bezdrátově, baterie typu CR2450 jí zajistí mimořádnou výdrž až dva roky bez nutnosti výměny. S Hubem a připojenými zařízeními se ovládání spojuje prostřednictvím bezdrátového protokolu Zigbee.

Detailní informace

Detailní popis produktu

6 gest
Díky pokročilému gyroskopu můžete kostku ovládat šesti různými způsoby. Lze ji posunout, zatřepat s ní, otočit ji dokola, otočit o 90° nebo o 180°, nebo na ni můžete dvakrát poklepat.

Ovládání světel
Připojte kostku ke svému domácímu Hubu a získejte přístup k osvětlení, které máte připojené v chytré zásuvce. Na dálku tak budete moci zapínat a vypínat světla nebo měnit intenzitu osvětlení či teplotu barvy, jak potřebujete.

Vypnutí a zapnutí ventilátoru
Stejný princip jako u ovládání světel platí i u ventilátoru. Stačí mít zařízení připojené do chytré zásuvky a kostku propojenou s Hubem. Následně pak můžete zapínat a vypínat ventilátor, jak se vám to hodí, a to pohodlně na dálku.

Připojení přes Zigbee
Ovládací kostku s domácím Aquara Hubem propojíte jednoduše prostřednictvím Zigbee. To vám umožní získat vzdálený přístup ke všem spárovaným zařízením. Vaše domácnost nyní bude skutečně chytrá a všechny připojené přístroje budete moci snadno ovládat na dálku odkudkoliv ve svém domě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: