AQARA Camera Hub G3 EU

Kód: AQA-CAMHUB-G3EU
2 ROKY ZÁRUKA I PRO PODNIKATELE
Neohodnoceno
Značka: Aqara
1 999 Kč
Skladem
Camera Hub G3 propojí všechny vaše senzory, ovladače a IR zařízení Aqara, abyste je mohli ovládat prostřednictvím automatizace chytré domácnosti. Zároveň bude hlídat vaše zabezpečení zapnutím sirény a upozorněním v případě, že k vám domů dorazí neznámá osoba nebo se spustí některý z vašich senzorů, když jste venku. Všechny tyto incidenty budou zaznamenány do vašeho místního nebo cloudového úložiště.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skvělé rozpoznání tváří
Pomocí funkce AI facial recognition si můžete snadno nastavit rozpoznávání tváře. Zařízení tak automaticky zjistí, pokud kterýkoliv člen rodiny přišel domů. To vám okamžitě oznámí na váš chytrý telefon.

Snadné ovládání pomocí gest
Zařízení rozpoznává gesta, tudíž můžete vše snadno ovládat podle série naučených ukazatelů. Podle toho pak vyhodnotí příslušnou situaci. A pro vyšší přesnost si navíc můžete nastavit i dvojí kontrolu.

Budete mít přehled o celé místnosti
Jednoduše se podíváte na celé kolo. Snadným nastavením cest se G3 Camera Hub může otáčet v 360° úhlech, takže pojme celé dění v místnosti. Dokonce si můžete nastavit rychlost otáčení, tudíž může kamera místnost profičet nebo projet pomalým pohledem.

Záběry v úchvatné kvalitě
S parádním 2K rozlišení budete mít jistotu, že vám zaručeně neunikne žádný detail. Dostanete tak křišťálově čisté obrazy z celého prostoru.

Vytvořte si perfektní Smart Hub
Kameru snadno připojíte k dalším zařízením od společnosti Aqara a můžete si tak vytvořit komplexní smart hub. Díky němu tomu můžete mít ještě dokonalejší přehled o tom, co se děje u vás doma. Přístroj si snadno propojíte se svým mobilním telefonem. Budete tedy okamžitě vědět, zda u vás doma nedošlo k nějakým nečekaným změnám.

Data v bezpečí
HomeKit Secure Video vám zajistí pohodlné sledování videa z každého vašeho zařízení. Zároveň se nemusíte bát, že by vaše osobní údaje nebyly v bezpečí. G3 Camera Hub totiž disponuje užitečným šifrováním i bezpečnostním standardem WPA3, který zajistí, že vaše osobní data budou maximálně chráněna.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: