Apple HomePod mini - Space Grey

Kód: AP-HPOD-MINI-GREY
2 ROKY ZÁRUKA I PRO PODNIKATELE
Neohodnoceno
Značka: Apple
2 636 Kč
Skladem
Užijte si prostorový zvuk z jakéhokoli úhlu. Reproduktor přehraje hudbu z jakéhokoli zařízení Apple, umí pracovat v páru jako stereo, nebo se propojí se všemi reproduktory v domě a stejnou hudbu uslyšíte v každé místnosti. Čtveřice mikrofonů dokonale odfiltruje nežádoucí hluk. Využít jej můžete také jako domácí interkom a s pomocí virtuální asistentky Siri spravovat vaši chytrou domácnost. Vše, co řeknete, se šifruje a páruje s náhodným identifikátorem a natočená videa zůstávají přímo v zařízení, takže se k vašim informacím nikdo nedostane.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Klíčové vlastnosti:

  • hlasový asistent Siri pro Apple
  • připojení přes Wi-fi
  • ovládání smart domácnosti a přehrávání hudby 
  • podpora Apple Music

360° zvuk
Designově zajímavý reproduktor s podsvíceným ovládacím panelem oživí každou místnost. Na své malé rozměry má překvapivě silný zvuk a dokonale přehraje basy i vysoké frekvence. Rovnoměrně přitom zaplní celý prostor, takže skvěle uslyšíte z jakéhokoli úhlu. K dostání je v bílém a černém provedení.

Neunikne vám ani tón
Pokud si pořídíte reproduktorů několik, můžete je propojit a poslouchat bez přerušení při procházení místnostmi. Nemusíte nic přenášet nebo zesilovat. Zkusit můžete také spárovat dva reproduktory v jednom pokoji, čímž z nich vytvoříte stereo soupravu .

Perfektní doplněk k produktům Apple
HomePod Mini spolupracuje se všemi zařízeními od Applu. Perfektně tak uslyšíte pořady z Apple TV, hudbu z počítače Mac nebo telefonní hovor z iPhonu. Reproduktor obsahuje čtveřici mikrofonů s filtrací ruchu, takže váš hlas bude přenášet bez okolního hluku.

Poslouchejte bez přestávky
Pokud zrovna posloucháte zajímavý podcast, ale musíte vyrazit na schůzku, není nic jednoduššího, než pokračovat v poslechu přes iPhone. Stačí na chvíli přiblížit telefon k reproduktoru a můžete vyrazit, aniž by vám uniklo jediné slovo.

Siri se postará o všechny
S ovládáním reproduktoru vám pomůže oblíbená asistentka Siri. Hlasovými příkazy spustíte oblíbenou písničku nebo upravíte hlasitost. Po propojení s dalšími chytrými spotřebiči můžete přes HomePod Mini ovládnout celou domácnost. Siri rozpozná až šest různých hlasů a pamatuje si preference každého z nich. Dokonce si podle hlasu přiřadí k osobě její telefon a informace z aplikací.

Využijte ho jako domácí interkom
S HomePod Mini získáte také domovní telefon. Můžete skrz reproduktory komunikovat s dalšími členy rodiny v jiných místnostech. Zvolíte si, zda vás uslyší všechny reproduktory, nebo jestli chcete poslat zprávu do konkrétního pokoje. Mluvit můžete dokonce i z jiných zařízení, a tak například při běhání se sluchátky AirPods zkontrolujete, jestli máte cestou domů něco koupit.

Spravujte domácnost pomocí chytré aplikace
Aplikace HomeApp shromažďuje informace o celé vaší domácnosti založené na platformě Apple HomeKit. Záleží na vás, kolik chytrých spotřebičů do ni zapojíte a jak moc si ulehčíte život. Přes aplikaci můžete kdykoli a odkudkoli zkontrolovat, zda je váš dům zamčený, podíváte se na domácí kamery nebo upravíte teplotu v domě.

Bezpečnost nade vše
Stejně jako ostatní výrobky společnosti Apple je i HomePod Mini navržen tak, aby byly veškeré vaše informace uchovával v bezpečí. Poslech je aktivován frází "Hej Siri" a do té doby máte jistotu, že vás nikdo neuslyší, ať už se budete před reproduktorem bavit o čemkoli. Vaše příkazy jsou dále označeny náhodným identifikátorem a nikoli vaším AppleID. Nahrávání videí a rozpoznávání tváří se odehrává pouze v zařízení, takže se na ně nikdo jiný než vy podívat nemůže. Komunikace mezi reproduktorem a vaším telefonem v podobě čtení zpráv či poznámek se nikam neodesílá a odehrává se pouze mezi těmito přístroji.Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: