Apple HomePod mini - Space Grey

Kód: USD-AP-HPOD-MINI-GREY
2 ROKY ZÁRUKA I PRO PODNIKATELE
Neohodnoceno
Značka: Apple
2 457 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
4.12.2023
Užijte si prostorový zvuk z jakéhokoli úhlu. Reproduktor přehraje hudbu z jakéhokoli zařízení Apple, umí pracovat v páru jako stereo, nebo se propojí se všemi reproduktory v domě a stejnou hudbu uslyšíte v každé místnosti. Čtveřice mikrofonů dokonale odfiltruje nežádoucí hluk. Využít jej můžete také jako domácí interkom a s pomocí virtuální asistentky Siri spravovat vaši chytrou domácnost. Vše, co řeknete, se šifruje a páruje s náhodným identifikátorem a natočená videa zůstávají přímo v zařízení, takže se k vašim informacím nikdo nedostane.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Klíčové vlastnosti:

  • hlasový asistent Siri pro Apple
  • připojení přes Wi-fi
  • ovládání smart domácnosti a přehrávání hudby 
  • podpora Apple Music

360° zvuk
Reproduktor s designově atraktivním vzhledem a podsvíceným ovládacím panelem dodá každé místnosti život. Navzdory svým kompaktním rozměrům překvapí silným zvukem, který bezchybně reprodukuje basy i vysoké frekvence. Díky rovnoměrnému zvuku zaplní celý prostor, což znamená, že můžete vychutnat kvalitní zvuk z jakéhokoli úhlu. Tento reproduktor je k dispozici ve variantách bílé i černé barvy.

Neunikne vám ani tón
Pokud máte více reproduktorů, můžete je jednoduše propojit a poslouchat hudbu nepřetržitě, aniž byste museli přerušovat přehrávání při pohybu mezi místnostmi. Není třeba provádět žádné složité přenosy nebo nastavení hlasitosti. Alternativně můžete vyzkoušet propojení dvou reproduktorů v jedné místnosti, což vytvoří prostorový zvuk v režimu stereo.

Perfektní doplněk k produktům Apple
HomePod Mini je kompatibilní se všemi zařízeními od Applu, což zajišťuje dokonalý poslech při sledování obsahu z Apple TV, poslechu hudby z počítače Mac nebo přijímání hovorů z iPhonu. Reproduktor disponuje čtyřmi mikrofony s filtrací okolního hluku, což umožňuje přenášet váš hlas bez nepotřebných rušivých zvuků.

Poslouchejte bez přestávky
Když právě nasloucháte zajímavému podcastu a náhle musíte odejít na schůzku, není nic jednoduššího, než pokračovat v poslechu prostřednictvím svého iPhonu. Stačí přiblížit telefon k reproduktoru na krátkou chvíli, a tak můžete odcházet, aniž by vám uniklo jediné slovo.

Siri se postará o všechny
Vaši oblíbenou asistentku Siri můžete využívat k ovládání reproduktoru. Hlasovými pokyny můžete spustit svou oblíbenou skladbu nebo upravit hlasitost. Když propojíte HomePod Mini s dalšími chytrými zařízeními, získáte možnost ovládat celou domácnost prostřednictvím tohoto reproduktoru. Siri dokáže rozpoznat až šest různých hlasů a pamatuje si preference každé osoby, včetně propojení s jejich telefonem a informacemi z aplikací na základě rozpoznaného hlasu.

Využijte ho jako domácí interkom
S HomePod Mini získáte také možnost domovního telefonu. Můžete komunikovat s dalšími členy rodiny v různých místnostech prostřednictvím reproduktorů. Máte možnost volby, zda vás mají slyšet všechny reproduktory, nebo jestli chcete zprávu poslat do konkrétní místnosti. Navíc můžete mluvit i z jiných zařízení, což znamená, že například při běhání se sluchátky AirPods můžete zkontrolovat, zda máte cestou domů něco nakoupit.

Spravujte domácnost pomocí chytré aplikace
Aplikace HomeApp slouží k centralizované správě informací o vaší domácnosti, která je založena na platformě Apple HomeKit. Je zcela na vás, kolik chytrých zařízení do této aplikace připojíte, a jakým způsobem tak usnadníte svůj život. Díky této aplikaci můžete zkontrolovat stav zabezpečení vašeho domu, sledovat domácí kamery nebo upravovat teplotu v interiéru kdykoli a odkudkoli.

Bezpečnost nade vše
Podobně jako ostatní výrobky od společnosti Apple, i HomePod Mini byl navržen s důrazem na ochranu vašich osobních informací. Aktivace poslechu probíhá až po vyslovení fráze "Hej Siri," což zaručuje, že vaše hovory před reproduktorem zůstanou soukromé. Vaše hlasové příkazy jsou dále označeny náhodným identifikátorem, a nikoli vaším AppleID. Nahrávání videí a rozpoznávání obličejů probíhá pouze na samotném zařízení, což znamená, že nikdo jiný než vy nemá přístup k těmto datům. Komunikace mezi reproduktorem a vaším telefonem, například čtení zpráv nebo poznámek, se neodesílá nikam jinam a zůstává mezi těmito dvěma zařízeními.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: