Amazfit GTS 3 Terra Rosa

Kód: AMA-GTS3-ROS
2 ROKY ZÁRUKA I PRO PODNIKATELE
Neohodnoceno
Značka: Xiaomi ECO
3 066 Kč
Skladem
Hodinky, které na ruce díky nízké váze téměř neucítíte, jsou nabité funkcemi a technologiemi, které oceníte nejen při sportu. Sledují váš zdravotní stav, úroveň stresu a měří i kvalitu spánku. Navíc rozpoznají přes 150 sportovních aktivit a vyhodnocují váš výkon. Naměřené hodnoty můžete sledovat na velkém ciferníku se skvělou světelností, který si můžete přizpůsobit podle svého vkusu. Vestavěná technologie Alexa reaguje na hlasové povely, takže k nastavení budíku vám bude stačit jen jedna věta.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lehké hodinky s velkým displejem
Ačkoli hodinky váží jen 24,4 gramů a na šířku měří maximálně 8,8 mm, pyšní se velkorysou 1,75palcovou obrazovku. Díky jemnosti 341 ppi bude displej skvěle čitelný bez ohledu na to, jestli je právě noc nebo stojíte na přímém slunci.

Měří stres i spánek
S hodinkami se dozvíte, jak jste na tom po zdravotní stránce. Sledují totiž hned několik zdravotních metrik a kontrolují i kvalitu vašeho spánku. Hned po probuzení se tak můžete podívat na podrobnou statistiku toho, jak spánek probíhal. Zaznamenávají také tep, okysličení krve, míru stresu a umí pracovat i s menstruačním cyklem.

Sledují každý pohyb
Přívlastek sportovní nemají hodinky pro nic za nic. Umí rozpoznat přes 150 sportů, a jakmile se začnete hýbat, spustí aktivitu a začnou měřit váš výkon. Vy tak můžete sledovat, jak se zlepšujete a podle naměřených hodnot uzpůsobovat svůj tréninkový plán.

Alexa vždy po ruce
V hodinkách je integrovaná asistentka Alexa, která reaguje na hlasové povely. Abyste si nastavili budík nebo časovač na fázový trénink, nemusíte hledat stopky nebo pokládat sportovní náčiní. Stačí jeden povel Alexe a můžete pokračovat v cvičení.

Ciferník podle vašich představ
Na výběr máte více než 100 nejrůznějších variant vzhledu displeje a 15 animovaných ciferníků, které můžete měnit podle vaší nálady. A pokud by se vám náhodou žádný nelíbil, můžete si vytvořit i vlastní. Každý den tak budou vaše hodinky o trochu jiné.Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: